група Волошка

Головна » Наші групи » група Волошка

Знайомтесь, група" Волошка".

У групі "Волошка" чудові всі діти,

Немов серед лану волошкові квіти.

Цікаво навчатись, цікаво тут жити,

І дуже приємно усім нам дружити.

З дітками працюють

Вихователі: Гаврилюк Поліна Василівна,середня спеціальна освіта, вищий посадовий оклад, 40 років педагогічного  стажу .

Шайденко Тетяна Анатоліївна , середня спеціальна освіта, вищий посадовий оклад звання,  3 роки педагогічного стажу.

Помічник вихователя: Вдовиченко Катерина Миколаївна.

Група спеціалізується на правовому вихованні дітей.  Педагоги створюють  умови для набуття дошкільниками досвіду правомірної поведінки й толерантного спілкування. Виховують у дітей повагу до прав і свобод інших людей.

Вихователь Гаврилюк П.В розвиває логіко-математичні уявлення дітей за допомогою інноваційної технології «Кольорові палички Дж. Кюїзенера»

Природодоцільної поведінки та бережному ставленні до ресурсів малюки навчаються за допомогою парціальної програми Н. Гавриш, О. Саприкіної,       О. Пометун «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»

З метою оздоровлення дітей використовується щіточковий масаж

В групі працює гурток «Вишиваночка».