група Троянда

Головна » Наші групи » група Троянда

Знайомтесь, група компенсуючого  типу

для дітей з порушенням зору

«Троянда»

Ростуть діти-квіти

У групі "Троянда"

Веселі та спритні,

Розумні, завзяті -

Сюди з задоволенням

Ходять малята.

З дітками  працюють.

Вихователі: Волкова Світлана Анатоліївна, вища освіта, вища кваліфікаційна категорія, стаж  педагогічної  роботи 26 років.

Алєксєєнко   Майя Григорівна, середня спеціальна освіта, вищий посадовий оклад,  стаж педагогічної роботи 26 років .

Вчитель-дефектолог: Соколовська  Тетяна Валеріївна, вища  спеціальна освіта,   вища кваліфікаційна  категорія, звання « Вчитель-методист», загальний  стаж  педагогічної  роботи  22 роки.

Помічник  вихователя: Дудник  Світлана Григорівна.

Група працює за художньо-естетичним напрямком.

Одним з найважливіших завдань  педагогів групи є виховання естетичних смаків у дітей, розвиток творчості , як  вічного  джерела духовності  та  натхнення

В групі працює міні-музей «Родинний малюнок» та функціонують гуртки  «Чарівний пензлик»   ( Волкова С.А.) та «Пластилінова краса» (вихователь Алєксєєнко М.Г.)

Вихователем  Волковою  Світланою  Анатоліївною широко впроваджується в роботу інноваційна технологія  Л.М. Шульги «Розвиток  творчих  здібностей  дітей дошкільного  віку», а також  практикується використання нетрадиційних видів  малювання у образотворчій  діяльності .

Вихователь  Алєксєєнко  Майя  Григорівна працює над  формуванням у дошкільнят національно-патріотичних почуттів засобами народної творчості

Вчитель-дефектолог   Соколовська Тетяна Валеріївна проводить корекційно-відновлювальну  роботу з метою виправлення та компенсації порушених зорових  функцій  та  загального  розвитку дитини.

Група  працює  над  експериментальним впровадженням  соціально-фінансової  програми «Афлатот»