група Соняшник

Ловлять сонячне проміння

В золоті свої шапки.

З дітьми працюють.

Вихователі: Демчук Наталія Йосипівна, вища освіта, вища кваліфікаційна категорія, звання «Вихователь-методист», 32 років стажу;

Рижук Ганна Олегівна, середня спеціальна освіта, 4 роки стажу.

Асистент вихователя: Гуменчук  Людмила Ростиславівна, освіта вища, 10 років стажу.

Помічник вихователя: Саврась Лариса Іванівна.

Педагоги  працюють над розвитком розумових здібностей дітей та  впровадженням музейної педагогіки в освітній процес, розвивають  пам’ять та уяву малюків , уміння нестандартно та творчо мислити засобами ТРВЗ- технології .

Асистент вихователя допомагає в організації навчально-виховного процесу в групі, супроводжує  вихованців з особливими освітніми потребами.

В групі функціонує  міні-музей «Народна-іграшка», який збагачує дітей емоційними враженнями. Цікаві та пізнавальні екскурсії в музей вчать малюків шанувати минуле, виховують почуття патріотизму. Практичні заняття в музеї спонукають малят до творчості.

В групі діють гуртки «Орігамі»  (Рижук Г. О.) та «Розумничок» з використанням ТРВЗ-технології (Демчук Н. Й.).

Група бере участь в експерименті по впровадженню в освітній процес  соціально – фінансової програми  «Афлатот».