група Ромашка

Головна » Наші групи » група Ромашка

Золотенька серединка,

І біленькі пелюстки.

І в цю групу йде дитинка

Кожна, кожна залюбки.

Вихователі:   Демчук Катерина Володимирівна, вища освіта, II категорія,14 років педагогічного стажу

Хом’як Анжела Анатоліївна,середня спеціальна освіта,вищий посадовий оклад ,7 років педагогічного  стажу.

Асистент вихователя: Артемчук Ганна Ігорівна,середня спеціальна освіта,2 роки педагогічного стажу.

Помічник вихователя: Півторак Наталія Юріївна

В  групі виховуються діти  з особливими освітніми  потребами.

Педагоги групи спільно з асистентом вихователя виховують у дітей  позитивне ставлення та толерантність  до дітей з особливими освітніми потребами та забезпечують соціалізацію та успішну адаптацію дітей з ООП до умов дошкільного закладу.

В групі працює гурток «Пісочна анімація» та міні-музей «Барвиста стрічка», які сприяють розвитку естетичного смаку та творчості у дітей.

Під час оздоровлення дітей використовуються елементи кінезіотерапії.

Група працює над експериментальним  впровадженням соціально-фінансової програми "Афлатот"