група Підсніжник

Головна » Наші групи » група Підсніжник

Знайомтесь,  група  «Підсніжник»

Підсніжник - ніжний і сміливий,

Крізь сніг до сонця підіймається.

І ми, підсніжники маленькі,

Нічого не лякаємся.

Щодня ми ходимо в садок

І залюбки навчаємся.

Вихователі: Скоропад Юлія Анатоліївна ,вища освіта, кваліфікаційна категорія "спеціаліст", 6 років педагогічного  стажу

Яремчук Зоя Григорівна, вища освіта , ІІ кваліфікаційна категорія, 23 роки педагогічного  стажу

Помічник вихователя: Сивак Галина Вячеславівна

Група працює за  парціальною програмою Н.Гавриш., О. Саприкіної., О.Пометун «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

В групі діток навчають бути чемними, любити та берегти природу, розуміти цінність людської праці та дарів природи, вміти раціонально використовувати ті блага, які дає нам навколишнє середовище.

В групі функціонує  міні – музей «Чарівна ниточка». Екскурсія до музею формує уявлення дітей про різноманіття речей навколишнього світу виготовлених за допомогою ниток, збагачує знання дітей про навколишній світ, розвиває бажання дітей пізнавати і досліджувати нове.

В групі працює гурток «Паперова казка», який сприяє розвитку естетичного сприймання, уяви та фантазії у дітей.