група Нагідки

Затишно у ній живеться.

І чудові малюки

Ходять в групу залюбки.

Вихователі: Ющенко Оксана Іванівна,  середня спеціальна освіта, вищий посадовий оклад,  15 років стажу

Рижук Ганна Олегівна, середня спеціальна  освіта, 10 розряд, 2 роки стажу

Асистент вихователя : Житовоз Наталія Миколаївна,середня спеціальна освіта,  10 розряд,  6 років стажу.

Помічник вихователя: Рижук Людмила Павлівна

Впровадження інклюзивної форми навчання та виховання в дошкільних навчальних закладах - це крок назустріч дитині, це нові підходи до навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку.

В нашій групі виховуються діти  з особливими освітніми  потребами. Педагоги групи спільно з асистентом вихователя працюють  над формуванням позитивного ставлення та толерантності вихованців до дітей з особливими освітніми потребами.

Ющенко О.І. впроваджує в освітній процес інноваційну технологію  «Використання логічних блоків З.Дьєнеша в логіко – математичному розвитку дошкільників»  Ігри та заняття з наборами блоків формують  логіко-математичні уявлення у дітей,  розвивають увагу, уяву, пам'ять та творчо-конструктивні здібності.

Діти мають можливість займатися в гуртку "Пісочна анімація"

Група працює над експериментальним  впровадженням соціально-фінансової програми «Афлатот».