група Мак

Головна » Наші групи » група Мак

Знайомтесь,  група компенсуючого типу для дітей з порушенням зору «Мак»

У садочку група "Мак":

Що не хлопчик, то козак,

Що не дівчинка, то квітка.

Група затишна для діток.

Вихователі: Пенделя Тетяна Володимирівна,  вища освіта, вища кваліфікаційна категорія, звання «Вихователь-методист», 29 років педагогічного  стажу

Косенко Світлана Анатоліївна, вища освіта, вища кваліфікаційна категорія, звання «Вихователь-методист», 26 років педагогічного стажу.

Вчитель-дефектолог: Олійник Галина Миколаївна, вища освіта, перша кваліфікаційна категорія,  47 років педагогічного стажу.

Помічник вихователя: Гадомська Людмила Леонідівна.

Педагоги  працють   над  розвитком пізнавальних  інтересів  дітей , інтелектуальної   та творчої активності , формуванні  потреби у розумовій роботі.

Вчитель -дефектолог проводить корекційно-відновлювальну роботу з метою виправлення та компенсації порушених зорових функцій та загального розвитку дитини.

Вихователем Пенделею Т.В.,  вивчена, систематизована, та широко впроваджується в роботу  інноваційна технологія «Школа ейдетики. Вивчення віршів за технологією  Г. Чепурного.

Вихователем Косенко С.А.впроваджується інноваційна  технологія  «Екологічне виховання дітей дошкільного віку за творами В.О. Сухомлинського».

Група працює над експериментальним  впровадженням соціально-фінансової програми «Афлатот», ведеться  гурток «Маленькі дизайнери» з елементами STREAM-освіти, функціонує міні-музей "Світ грошей"