група Лілея

Головна » Наші групи » група Лілея

Вас вітає група  «Лілея»

В групі "Лілея" діточки милі,

Наче в озерці ніжнії хвилі.

Тут їм комфортно й затишно дуже,

Тут вони граються, тут вони дружать.

Вихователі: Загорулько Валентина Олександрівна,вища освіта,спеціаліст, 12р.стажу.

Гуменюк Аліна Андріївна,середня  спеціальна освіта, 5р.стажу.

Помічник вихователя: Милівська Тетяна Анатоліївна.

Група працює за парціальною програмою Н.Гавриш, О. Саприкіної, О. Пометун «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку»

За допомогою різних форм діяльності вихователі групи спонукають дітей до оволодіння життєво важливими навичками екологічної,економічної й соціально доцільної поведінки.

Вихователь Загорулько В.О.  значну увагу  приділяє  роботі з книгою, вчить правилам поведінки та любові до книги. Захоплення книжкою збагачує духовний стан дитини,вчить висловлювати свої  думки, міркування,враження, спонукає глибоко співчувати, мислити, говорити, розвиває пам'ять,уяву, викликає радісні емоції.

В групі працює міні-музей «Книга»

Вихователем Гуменюк А.А.,впроваджується інноваційна технологія за методикою М.О.Зайцева «Раннє читання»

Педагоги розвивають творчі здібності дітей на заняттях гуртка «Маленькі художники»