група Дзвіночок

Головна » Наші групи » група Дзвіночок

Вас вітає група «Дзвіночок»

В нашому садочку чути голосочки:

Дзень-дзелень, дзень-дзелень -

Не стихає цілий день.

Ніжні та тендітні,

Милі та привітні,

Незвичайні квіточки.

Та це ж наші діточки

З групи "Дзвіночок".

Ми зростаєм, щиро всіх вітаєм

"Добрий день!"

З дітьми працюють.

Вихователі:  Жабокрик Оксана Василівна,  освіта середня спеціальна,  вищий посадовий оклад,  29 років педагогічного стажу.

Низькоклон Наталія Миколаївна,  вища освіта,  друга категорія, 7 років  педагогічного стажу.

Помічник вихователя:  Устій Валентина Анатоліївна.

Пріоритетним напрямком роботи групи є розвиток мовлення дітей.

Педагоги групи формують у дітей уміння користуватися різноманітними способами спілкування, спонукають  до словесної творчості.

Вихователь Жабокрик О.В. під час занять з розвитку зв’язного мовлення використовує опорні схеми  за інноваційною технологією   К. Крутій.

У  групі працює гурток «Паперова казка», метою якого виховання інтересу до творчої роботи з папером. Дітей навчають бережно відноситись до природних ресурсів за парціальною програмою Н.Гавриш, О. Саприкіної, О. Пометун "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку".