група Чорнобривці

Головна » Наші групи » група Чорнобривці

Знайомтесь група « Чорнобривці»

У садочку , у "Віночку"

Група "Чорнобривці" є

В групі цій ростуть малята:

Чудові хлопчики й дівчата.

І розумні, і кмітливі,

Добрі, чуйні й говірливі.

У садочку про них дбають,

Їх тут люблять, пестять,

Розуму навчають!

Вихователі:

Франчук Інна Анатоліївна ,освіта середня спеціальна, вищий посадовий оклад, стаж роботи  27 років.

Низькоклон  Наталя Миколаївна , освіта вища, 2 категорія, стаж роботи  7 років.

Помічник вихователя: Боровська Інна Михайлівна

Група працює за парціальною програмою  Н.Гавриш, О. Саприкіної,

О. Пометун  «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» , основною метою якої є формування з раннього дитинства такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства.

Пріоритетним розвитком групи є зміцнення здоров’я та розвиток фізичних здібностей дітей.

В групі працює спортивний гурток « Казкова фізкультура » з використанням елементів методики М. Єфіменка.

Для оздоровлення дітей проводяться : дихальна гімнастика, пальчикова гімнастика, гімнастика пробудження, використовуються елементи точкового масажу.

В групі функціонує міні-музей «Чарівний ґудзик», який допомагає знайомити дітей з предметами оточення та сприяє реалізації дитячої допитливості.