група Барвінок

Головна » Наші групи » група Барвінок

Знайомтесь, група компенсуючого типу для дітей з порушенням зору «Барвінок»

Ми маленькі "барвінчата"

Гарні хлопчики й дівчатка,

Любим гратись, веселитись,

У садочку добре вчитись.

Вихователі:                   Фіголь Галина Іванівна, вища освіта, вища кваліфікаційна категорія звання «Вихователь-методист», 39 років педагогічного стажу.

Демчук Ганна Сергіївна, вища освіта, ІІ кваліфікаційна категорія, 8 педагогічного  років стажу.

Вчитель-дефектолог:  Борболюк Лариса Володимирівна, вища освіта,                 І кваліфікаційна категорія, 41 років педагогічного  стажу.

Помічник вихователя: Новодарська Людмила Андріївна

Педагоги групи працюють над розвитком зв’язного мовлення дошкільнят, впроваджують інноваційні методи навчання та виховання, які сприяють соціальному та комунікативному розвитку дітей.

Вчитель -дефектолог проводить корекційно-відновлювальну роботу з метою виправлення та компенсації порушених зорових функцій та загального розвитку дитини.

Вихователем Фіголь Г.І. на заняттях з розвитку мовлення працює за інноваційною  технологією Гавриш Н.В. «Розвиток мовленнєвої компетентності дошкільників шляхом використання карт розумових дій для розвитку творчих здібностей у дітей».

В групі функціонують гуртки  «Складаємо казки» (керівник Фіголь Г.І)  та  «Орігамі» (Демчук Г.С.)

Діє  міні-музей «Писанка», в якому діти знайомляться з історією писанки, з традиціями нашого народу.

Група працює за парціальною програмою Н. Гавриш,О. Саприкіної, О. Пометун «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку». Педагоги  формують   у дітей бережне ставлення до довкілля та  дбайливе використання природних ресурсів.