група Айстра

Головна » Наші групи » група Айстра

Знайомтесь,  група компенсуючого типу для дітей з порушенням зору «Айстра"

В групі "Айстра" діти,

Як на клумбі квіти.

Турботою зігріті, знаннями политі

До сонечка підростають,

Рідний край прославляють.

Вихователі: Синчук КатеринаМихайлівна,  вища освіта, вища кваліфікаційна категорія, 29років педагогічного стажу;

Радевич Ілона Валентинівна, вища освіта, вища кваліфікаційна категорія,   32 роки педагогічного  стажу.

Вчителі-дефектологи:  Чопик  Леся  Іванівна,освіта вища, вища кваліфікаційна категорія, звання «Вчитель-методист», кандидат педагогічних наук, 31рік педагогічного стажу. стажу

Демчук  Анна  Сергіївна, освіта вища, «Спеціаліст», 8років педагогічного стажу

Помічник вихователя: Петрук  Любов  Іванівна.

Педагоги  працюють   над  розвитком фонематичного слуху та звукової культури мовлення   та  формують екологічну  культуру  засобами естетичного сприйняття.

Вчителі - дефектологи проводить корекційно-відновлювальну роботу з метою виправлення та компенсації порушених зорових функцій та загального розвитку дитини.

Вихователем Синчук К.М.   вивчена, систематизована, та широко впроваджується в роботу  інноваційна  технологія  раннього  читання  М.Зайцева.

Вихователь  Радевич І.  В. використовує в роботі з дітьми  інноваційну  технологію «Формування екологічної культури дошкільників засобами естетичного сприйняття довкілля за Г. Тарасенко»

Група працює над експериментальним  впровадженням соціально-фінансової програми «Афлатот».

Ведуться   гуртки «Секрети економіки  для маленьких  патріотів» (Синчук К.М) та «Дослідники чомусики»   (Радевич І.В.)