Головна » Новини

1 червня  - День захисту  дітей  нагадує нам про  те. що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини. Цьому підтвердженням  є радісний настрій, веселий сміх  та щирі емоції наших дошкільнят старших груп, які взяли участь у яскравому Кольоровому святі

У житті кожної людини є речі, які ніколи не знецінюються, не забуваються. Це рідна домівка, мамина любов, дитсадок ... Наразі настав час прощатися з безтурботним дитинством випускникам нашого садочку. Перший випускний у маленьких сердечках залишиться назавжди. Впевнені, що роки, проведені дітьми у нашому закладі, стануть хорошим стартом для навчання в школі та запорукою подальших життєвих успіхів.

В добру щасливу путь, наші дорогі діти

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я з метою формування у дітей рухової активності та свідомого ставлення до власного  здоров'я у нашому садочку пройшов Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".  Діти разом з вихователями щоранку виконували зарядку під веселі музичні руханки з ютуб- каналу "З любов'ю до дітей". І дорослі і малюки отримали масу позитивних емоцій .

Заголовок новини

Короткий текст новиниЗ нагоди Всесвітнього дня здоров'я з метою формування у дітей рухової активності та свідомого ставлення до власного  здоров'я у нашому садочку пройшов Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".  Діти разом з вихователями щоранку виконували зарядку під веселі музичні руханки з ютуб- каналу "З любов'ю до дітей". І дорослі і малюки отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості

Продовження тексту новини

28.05.2021 | Aдмін